Berikut adalah senarai Ahli Parlimen penyokong kerajaan ketika bersidang mendengar titah Baginda YDP Agong :

1 Mersing – Abdul Latiff Ahmad Bersatu
2 Kudat – Abdul Rahim Bakri Bersatu
3 Tambun – Ahmad Faizal Azumu Bersatu
4 Saratok – Ali Biju Bersatu
5 Beaufort – Azizah Mohd Dun Bersatu
6 Kuala Pilah – Eddin Syazlee Shith Bersatu
7 Segamat – Edmund Santhara Kumar Ramanaidu Bersatu
8 Larut – Hamzah Zainudin Bersatu
9 Tanah Merah – Ikmal Hisham Abdul Aziz Bersatu
10 Ranau – Jonathan Yasin Bersatu
11 Bandar Tun Razak – Kamarudin Jaffar Bersatu
12 Nibong Tebal – Mansor Othman Bersatu
13 Masjid Tanah – Mas Ermieyati Samsudin Bersatu
14 Sabak Bernam – Mohamad Fasiah Mohd Fakeh Bersatu
15 Gombak – Mohamed Azmin Ali Bersatu
16 Batu Pahat – Mohd Rashid Hasnon Bersatu
17 Alor Gajah – Mohd Redzuan Md Yusof Bersatu
18 Pagoh – Muhyiddin Mohd Yassin Bersatu
19 Sungai Besar – Muslimin Yahaya Bersatu
20 Jeli – Mustapa Mohamed Bersatu
21 Bagan Serai – Noor Azmi Ghazali Bersatu
22 Titiwangsa – Rina Mohd Harun Bersatu
23 Beluran – Ronald Kiandee Bersatu
24 Hulu Terengganu – Rosol Wahid Bersatu
25 Indera Mahkota – Saifuddin Abdullah Bersatu
26 Tasek Gelugor – Shabudin Yahaya Bersatu
27 Sri Gading – Shahruddin Md Salleh Bersatu
28 Bukit Gantang – Syed Abu Hussin Bersatu
29 Puncak Borneo – Willie Mongin Bersatu
30 Sipitang – Yamani Hafez Musa Bersatu
31 Libaran – Zakaria Mohd Edris Bersatu
32 Ampang – Zuraida Kamaruddin Bersatu
33 Tanjung Piai – Wee Jeck Seng MCA
34 Ayer Hitam – Wee Ka Siong MCA
35 Tapah – Saravanan Murugan MIC
36 Kuala Krai – Ab Latiff Ab Rahman PAS
37 Marang – Abdul Hadi Awang PAS
38 Kuala Terengganu – Ahmad Amzad Mohamed PAS
39 Pasir Mas – Ahmad Fadhli Shaari PAS
40 Pengkalan Chepa – Ahmad Marzuk Shaary PAS
41 Sik – Ahmad Tarmizi Sulaiman PAS
42 Pendang – Awang Hashim PAS
43 Tumpat – Che Abdullah Mat Nawi PAS
44 Kemaman – Che Alias Hamid PAS
45 Kuala Nerus – Mohd Khairuddin Aman Razali PAS
46 Bachok – Nik Mohamed Abduh Nik Abdul Aziz PAS
47 Pasir Puteh – Nik Muhammad Zawawi Salleh PAS
48 Jerai – Sabri Azit PAS
49 Setiu – Shaharizukirnain Abd Kadir PAS
50 Rantau Panjang – Siti Zailah Mohd Yusoff PAS
51 Kota Bharu – Takiyuddin Hassan PAS
52 Kubang Kerian – Tuan Ibrahim Tuan Man PAS
53 Dungun – Wan Hassan Mohd Ramli PAS
54 Igan – Ahmad Johnie Zawawi PBB
55 Kapit – Alexander Nanta Linggi PBB
56 Petra Jaya – Fadillah Yusof PBB
57 Mukah – Hanifah Hajar Taib PBB
58 Limbang – Hasbi Habibollah PBB
59 Lawas – Henry Sum Agong PBB
60 Sibuti – Lukanisman Awang Sauni PBB
61 Batang Sadong – Nancy Shukri PBB
62 Betong – Robert Lawson Chuat PBB
63 Batang Lupar – Rohani Abdul Karim PBB
64 Kota Samarahan – Rubiah Wang PBB
65 Santubong – Wan Junaidi Tuanku Jaafar PBB
66 Tanjong Manis – Yusuf Abd Wahab PBB
67 Pensiangan – Arthur Joseph Kurup PBRS
68 Kota Marudu – Maximus Johnity Ongkili PBS
69 Baram – Anyi Ngau PDP
70 Bintulu – Tiong King Sing PDP
71 Kanowit – Aaron Ago Dagang PRS
72 Hulu Rajang – Wilson Ugak Kumbong PRS
73 Sri Aman – Masir Kujat PSB
74 Keningau – Jeffrey Gapari Kitingan STAR
75 Serian – Richard Riot Jaem SUPP
76 Baling – Abdul Azeez Abdul Rahim Umno
77 Lipis – Abdul Rahman Mohamad Umno
78 Tenggara – Adham Baba Umno
79 Jasin – Ahmad Hamzah Umno
80 Machang – Ahmad Jazlan Yaakub Umno
81 Pontian – Ahmad Maslan Umno
82 Jerantut – Ahmad Nazlan Idris Umno
83 Bagan – Datuk Ahmad Zahid Hamidi Umno
84 Ketereh – Annuar Musa Umno
85 Pengerang – Azalina Othman Said Umno
86 Kinabatangan – Bung Moktar Radin Umno
87 Kota Tinggi – Halimah Mohamed Sadique Umno
88 Rompin – Hasan Arifin Umno
89 Gerik – Hasbullah Osman Umno
90 Sembrong – Hishammuddin Hussein Umno
91 Besut – Idris Jusoh Umno
92 Maran – Ismail Abdul Muttalib Umno
93 Kuala Krau – Ismail Mohamed Said Umno
94 Bera – Ismail Sabri Yaakob Umno
95 Jelebu – Jalaluddin Alias Umno
96 Rembau – Khairy Jamaluddin Abu Bakar Umno
97 Padang Terap – Mahdzir Khalid Umno
98 Kuala Kangsar – Mastura Mohd Yazid Umno
99 Kimanis – Mohamad Alamin Umno
100 Padang Rengas – Mohamed Nazri Abdul Aziz Umno
101 Pekan – Mohd Najib Abdul Razak Umno
102 Parit – Mohd Nizar Zakaria Umno
103 Jempol – Mohd Salim Mohd Shariff Umno
104 Paya Besar – Mohd Shahar Abdullah Umno
105 Tanjong Karang – Noh Omar Umno
106 Parit Sulong – Noraini Ahmad Umno
107 Cameron Highlands – Ramli Mohd Noor Umno
108 Kepala Batas – Reezal Merican Naina Merican Umno
109 Arau – Shahidan Kassim Umno
110 Lenggong – Shamsul Anuar Nasarah Umno
111 Pasir Salak – Tajuddin Abdul Rahman Umno
112 Putrajaya – Tengku Adnan Tengku Mansor Umno
113 Gua Musang – Tengku Razaleigh Umno
114 Padang Besar – Zahidi Zainul Abidin UMNO

Senarai ini berpandukan susunan tempat duduk untuk persidangan Dewan Rakyat semalam.

Sekian.