Berikut adalah keputusan rasmi bagi kerusi Parlimen Pilihan Raya ke-15 (PRU-15):

LANGSUNG: Keputusan terkini PRU-15

P001 Padang Besar dimenangi calon Rushdan Rusmi (PN) dengan majoriti 12,514 undi.

P002 Kangar dimenangi calon Cikgu Zakri (PN) dengan majoriti 9,192 undi.

P003 Arau dimenangi Datuk Seri Shahidan Kassim (PN) dengan majoriti 23,216 undi.

P004 Langkawi dimenangi Mohd Suhaimi Abdullah (PN-Bersatu) dengan majoriti 13,518 undi.

P005 Jerlun dimenangi Dr Abd Ghani Ahmad (PN) dengan majoriti 20,456 undi.

P007 Padang Terap dimenangi Nurul Amin Hamid (PN-PAS) dengan majoriti 10,959 undi.

P008 Pokok Sena dimenangi Datuk Ahmad Yahaya (PN) dengan majoriti 31,751 undi.

P009 Alor Setar dimenangi Afnan Hamimi Taib Azamuddin (PN-PAS) dengan majoriti 9,931 undi.

P010 Kuala Kedah dimenangi Dr Ahmad Fakhruddin (PN) dengan majoriti 28,061 undi.

P011 Pendang dimenangi Datuk Awang Solahudin (PN) dengan majoriti 31,289 undi.

P012 Jerai dimenangi Ustaz Sabri Azit (PN) dengan majoriti 33,192 undi.

P013 Sik dimenangi Ahmad Tarmizi Sulaiman (PN-PAS) dengan majoriti 21,787 undi.

P014 Merbok dimenangi Mohd Nazri (PN) dengan majoriti 21,019 undi.

P015 Sungai Petani dimenangi Dr Taufiq Datuk Johari dengan majoriti 1,115 undi.

P016 Baling dimenangi Datuk Seri Abdul Azeez Abdul Rahim (BN) dengan majoriti 29,137 undi.

P017 Padang Serai Pemilihan ditangguh

P018 Kulim-Bandar Baharu dimenangi Roslan Hashim (PN-Bersatu) dengan majoriti 13,061 undi.

P019 Tumpat dimenangi Datuk Mumtaz Md Nawi (PAS) dengan majoriti 17,500 undi.

P020 Pengkalan Chepa dimenangi Datuk Marzuk (PAS) dengan majoriti 38,270 undi.

P021 Kota Bharu dimenangi Datuk Seri Takiyuddin Hassan (PAS) dengan majoriti 22,613 undi.

P022 Pasir Mas dimenangi Ahmad Fadhli Shaary (PAS) dengan majoriti, 30,717 undi.

P023 Rantau Panjang dimenangi Kak Lah (PAS) dengan majoriti 20,636 undi.

P024 Kubang Kerian dimenangi Ustaz Datuk Tuan Ibrahim (PAS) dengan majoriti 40,847 undi.

P025 Bachok dimenangi Mohd Syahir Che Sulaiman (PAS) dengan majoriti 29,901 undi.

P026 Ketereh dimenangi Mejar Jen (B) Datuk Khlir Mohd Nor (PAS-Bersatu) dengan majoriti 23,107 undi.

P027 Tanah Merah dimenangi Datuk Seri Ikmal Hisham (PAS-Bersatu) dengan 44,485 undi.

P028 Pasir Puteh dimenangi Datuk Dr Nik Muhammad Zawawi Salleh (PAS) denga majoriti 29,109 undi.

P029 Machang dimenangi Wan Ahmad Fayhsal (PAS) dengan majoriti 10,154 undi.

P030 Jeli dimenangi Zahari Kechik (PAS-Bersatu) dengan majoriti 12,464 undi.

P031 Kuala Krai dimenangi Abdul Latiff Abdul Rahman (PAS) dengan majoriti 25,188 undi.

P032 Gua Musang dimenangi Mohd Azizi Abu Naim (PAS) dengan majoriti 163 undi.

P033 Besut dimenangi Datuk Che Mohamad Zulkifly Jusoh (PAS) dengan majoriti 18,666 undi.

P034 Setiu dimenangi Shaharizukirnain Abd Kadir (PAS) dengan majoriti 19,032 undi.

P035 Kuala Nerus dimenangi Datuk Dr Haji Alias Razak (PAS) dengan majoriti 29,765 undi.

P036 Kuala Terengganu dimenangi Datuk Amzad Hashim (PAS) dengan majoriti 40,907 undi.

P037 Marang dimenangi Tan Sri Abdul Hadi Awang (PAS) dengan majoriti 41,729 undi.

P038 Hulu Terengganu dimenangi Datuk Rosol Wahid (PAS) dengan majoriti 15,734 undi.

P039 Dungun dimenangi Ustaz Haji Wan Hassan (PAS) dengan majoriti 34,105 undi.

P040 Kemaman dimenangi Che Alias Hamid (PAS) dengan majoriti 27,179 undi.

P041 Kepala Batas dimenangi Dr Siti Mastura Muhammad (PN) dengan majoriti 2,867 undi.

P042 Tasek Gelugor dimenangi Datuk Wan Saiful Wan Jan (PN) dengan majoriti 12,252 undi.

P043 Bagan dimenangi Lim Guan Eng (DAP) dengan majoriti 49,548 undi.

P044 Permatang Pauh dimenangi Ust Fawwaz Md Jan (PN) dengan majoriti 5,272 undi.

P045 Bukit Mertajam dimenangi Steven Sim Chee Keong (PH) dengan majoriti 57,685 undi.

P046 Batu Kawan dimenangi Chow Kon Yeow (PH) dengan majoriti 40,400 undi.

P047 Nibong Tebal dimenangi Fadhlina Sidek (PH) dengan majoriti 16,293 undi.

P048 Bukit Bendera dimenangi Syerleena Abdul Rashid (PH) dengan majoriti 42,610 undi.

P049 Tanjong dimenangi Lim Hui Ying (PH) dengan majoriti 28,754 undi.

P050 Jelutong dimenangi SN Rayer (PH) dengan majoriti 38,604 undi.

P051 Bukit Gelugor dimenangi Ramkarpal Singh (PH) dengan majoriti 63,112 undi.

P052 Bayan Baru dimenangi Sim Tze Tzin (PH) dengan majoriti 34,902 undi.

P053 Balik Pulau dimenangi Muhammad Bakhtiar Wan Chik (PH) dengan majoriti 1,582 undi.

P054 Gerik dimenangi Fathul Huzir Ayob (PN) dengan majoriti 1,377 undi.

P055 Lenggong dimenangi Dr Shamsul Anuar Nasarah (BN) dengan majoriti 879 undi.

P056 Larut dimenangi Datuk Seri Hamzah Zainudin (PN) dengan majoriti 11,598 undi.

P057 Parit Buntar dimenangi Ustaz Misbah (PN) dengan majoriti 5,395 undi.

P058 Bagan Serai dimenangi Datuk Ustaz Idris (PN) dengan majoriti 18,551 undi.

P059 Bukit Gantang dimenangi Datuk Syed Abu Hussin (PN) dengan majoriti 12,756 undi.

P060 Taiping dimenangi Wong Kah Woh (PH) dengan majoriti 25,529 undi.

P061 Padang Rengas dimenangi Kapten Azahari (PN) dengan majoriti 3,046 undi.

P062 Sungai Siput dimenangi S Kesavan (PH) dengan majoriti 1,846 undi.

P063 Tambun dimenangi Datuk Seri Anwar Ibrahim (PH) dengan majoriti 3,736 undi.

P064 Ipoh Timor dimenangi Howard Lee Chuan How (PH) dengan majoriti 43,888 undi.

P065 Ipoh Timor dimenangi M Kula (PH) dengan majoriti 56,667 undi.

P066 Batu Gajah dimenangi V Sivakumar (PH) dengan majoriti 53,836 undi.

P067 Kuala Kangsar dimenangi Iskandar Dzulkarnain (PN) dengan majoriti 3,566 undi.

P068 Beruas dimenangi Dato’ Ngeh Koo Ham (PH) dengan majoriti 33,971 undi.

P069 Parit dimenangi Ustaz Ismi (PN) dengan majoriti 2,155 undi.

P070 Kampar dimenangi Chong Zhemin (PH) dengan majoriti 14,330 undi.

P071 Gopeng

P072 Tapah dimenangi Datuk Seri M Saravanan (BN) dengan majoriti 5,064 undi.

P073 Pasir Salak dimenangi Ustaz Jamaludin Yahya (PN) dengan majoriti 5,003 undi.

P074 Lumut dimenangi Komander (B) Nordin (PN) dengan majoriti 363 undi.

P075 Bagan Datuk dimenangi Datuk Seri Ahmad Zahid Hamidi dengan majoriti 348 undi.

P076 Teluk Intan dimenangi Nga Kor Ming (PH) dengan majoriti 15,169 undi.

P077 Tanjong Malim dimenangi Chang Lih Kang (PH) dengan majoriti 3,541 undi.

P078 Cameron Highlands dimenangi Datuk Ramli Mohd Nor (BN) dengan majoriti 4,544 undi.

P079 Lipis dimenangi Datuk Sri Abdul Rahman Mohamad (BN) dengan majoriti 6,118 undi.

P080 Raub dimenangi Chow Yu Hui (PH) dengan Majoriti 4,357 undi.

P081 Jerantut dimenangi Ir Haji Khairil (PN) dengan majoriti 8,092 undi.

P082 Indera Mahkota dimenangi Datuk Sri Saifuddin Abdullah (PN) dengan majoriti 8,399 undi.

P083 Kuantan dimenangi Wan Razali Wan Nor (PN) dengan majoriti 2,866 undi.

P084 Paya Besar dimenangi Datuk Indera Mohd Shahar Abdullah (BN) dengan majoriti 1,317 undi.

P085 Pekan dimenangi Sh Mohmed Puzi Sh Ali (BN) dengan majoriti 8,949 undi.

P086 Maran dimenangi Datuk Sri Dr Hj Ismail Hj Abd Muttalib (PN) dengan majoriti 1,821 undi.

P087 Kuala Kurau dimenangi Ustaz Haji Kamal Bin Ashaari (PN) dengan majoriti 1,024 undi.

P088 Temerloh dimenangi Salamiah Mohd Nor (PN) dengan majoriti 5,520 undi.

P089 Bentong dimenangi Young Syefura Othman (PH) dengan majoriti 692 undi.

P090 Bera dimenangi Datuk Seri Ismail Sabri (BN) dengan majoriti 16,695 undi.

P091 Rompin dimenangi Datuk Khalib (PN) dengan majoriti 1,438 undi.

P092 Sabak Bernam dimenangi Cikgu Kalam Salan (PN) dengan majoriti 5,056 undi.

P093 Sungai Besar dimenangi Cikgu Muslimin Yahaya (PN) dengan majoriti 2,721 undi.

P094 Hulu Selangor dimenangi Hasnizan Harun (PN) dengan majoriti 1,562 undi.

P095 Tanjong Karang dimenangi Kapten (B) Datuk Dr Zulkafperi Hanafi dari (PN) dengan majoriti 2,180 undi.

P096 Kuala Selangor dimenangi Datuk Seri Dr Dzulkefly Ahmad (PN) dengan majoriti 1,002 undi.

P097 Selayang dimenangi William Leong Jee Keen (PH) dengan majoriti 23,619 undi.

P098 Gombak dimenangi Datuk Seri Amirudin Shari (PH) dengan majoriti 12,729 undi.

P099 Ampang dimenangi Rodziah Ismail (PH) dengan majoriti 29,681 undi.

P100 Pandan, dimenangi Rafizi Ramli (PH) dengan majoriti 48,296 undi.

P101 Hulu Langat dimenangi Mohd Sany Hamzan (PH) dengan majoriti 14,896 undi.

P102 Bangi dimenangi Syahredzan Johan (PH) dengan majoriti 69,701 undi.

P103 Puchong dimenangi Yeo Bee Yin (PH) dengan majoriti 57,957 undi.

P104 Puchong dimenangi Wong Chen (PH) dengan majoriti 115,074 undi.

P105 Petaling Jaya dimenangi Lee Chean Chung (PH) dengan majoriti 50,575 undi.

P106 Damansara dimenangi Gobind Singh Deo (PH) dengan majoriti 124,619 undi.

P107 Sungai Buloh dimenangi Ramanan Ramakrishnan (PH) dengan majoriti 2,693 undi.

P108 Shah Alam dimenangi Azli Yusof (PH) dengan majoriti 18,095 undi.

P109 Kapar dimenangi Dr Halimah Ali (PN) dengan majoriti 11,782 undi.

P110 Kapar dimenangi Ganabatirau Veraman (PH) dengan majoriti 91,801 undi.

P111 Kota Raja dimenangi Mohamad Sabu (PH) dengan majoriti 73,998 undi.

P112 Kuala Langat dimenangi Dr Ahmad Yunus Hairi (PN) dengan majoriti 1,833 undi.

P113 Sepang dimenangi Aiman Athirah (PH) dengan majoriti 8,949 undi.

P114 Kepong dimenangi Lim Lip Eng (PH) dengan majoriti 61,081 undi.

P115 Batu dimenangi Prabakaran Parameswaran (PH) dengan majoriti 22,241 undi.

P116 Wangsa Maju dimenangi Zahir Hassan (PH) dengan majoriti 20,696 undi.

P117 Segambut dimenangi Hannah Yeoh (PH) dengan majoriti 59,684 undi.

P118 Setiawangsa dimenangi Nik Nazmi Nik Ahmad (PH) dengan majoriti 12,164 undi.

P119 Titiwangsa dimenangi Datuk Seri Johari Ghani (BN) dengan majoriti 4,632 undi.

P120 Bukit Bintang dimenangi Fong Kui Lun (PH) dengan majoriti 38,977 undi.

P121 Lembah Pantai dimenangi Fahmi Fadzil (PH) dengan majoriti 13,912 undi.

P122 Seputeh dimenangi Teresa Kok (PH) dengan majoriti 67,187 undi.

P123 Cheras dimenangi Tan Kok Wai (PH) dengan majoriti 54,448 undi.

P124 Bandar Tun Razak dimenangi Datuk Seri Dr Wan Azizah Wan Ismail (PH) menang dengan majoriti 9,817 undi.

P125 Putrajaya dimenangi Datuk Dr Radzi Jidin (PN) dengan majoriti 2,310 undi.

P126 Jelebu dimenangi Jalaluddin Alias (BN) dengan majoriti 8,125 undi.

P127 Jempol dimenangi Datuk Shamshulkahar Mohd Deli (BN) dengan majoriti 5,857 undi.

P128 Seremban dimenangi Loke Siew Fook (PH) dengan majoriti 30,841 undi.

P129 Kuala Pilah dimenangi Datuk Adnan Abu Hassan (BN) dengan majoriti 6,483 undi.

P130 rasah dimenangi Cha Kee Chin (PH) dengan majoriti 61,987 undi.

P131 Rembau dimenangi Datuk Seri Mohamad Hasan (BN) dengan majoriti 19,897 undi.

P132 Port Dickson dimenangi Datuk Seri Aminuddin Harun (PH) dengan majoriti 23,601 undi.

P133 Tampin dimenangi Mohd Isam Mohd Isa dari BN dengan majoriti 1,276.

P134 Masjid Tanah dimenangi Datuk Mas Ermieyati dari PN dengan majoriti 4,411.

P135 Alor Gajah dimenangi Adly Zahari (PH) dengan majoriti 890 undi.

P136 Tangga Batu dimenangi Bakri Jamaluddin (PN-PAS) dengan majoriti 8,849 undi.

P137 Hang Tuah Jaya dimenangi Adam Adli Abd Halim (PH) dengan majoriti 8,638.

P138 Kota Melaka dimenangi Khoo Poay Tiong (PH) dengan majoriti 46,420 undi.

P139 Jasin dimenangi Zulkifli Ismail (PN) dengan majoriti 322 undi

P140 Segamat dimenangi R Yuneswaran (PH) dengan majoriti 5,669 undi.

P141 Sekijang dimenangi Dr Zaliha Mustafa (PH) dengan majoriti 1,734 undi.

P142 Labis dimenangi Pang Hok Liong (PH) dengan majoriti 2,833 undi.

P143 Pagoh dimenangi Tan Sri Muhyiddin Md Yasin (PN) dengan majoriti 10,007 undi.

P144 Ledang dimenangi Syed Ibrahim Syed Noh (PH) dengan majoriti 9,769 undi.

P145 Bakri dimenangi Tan Hong Pin (PH) dengan majoriti 19,254.

P146 Muar dimenangi Syed Saddiq Syed Abdul Rahman (MUDA) dengan majoriti 1,345

P147 Parit Sulong dimenangi Datuk Seri Dr Noraini Ahmad (BN) dengan majoriti 2,021 undi.

P148 Ayer Hitam dimenangi Datuk Seri Dr Wee Ka Siong (BN) dengan majoriti 2,963 undi.

P149 Sri Gading dimenangi Cikgu Huda (PH) dengan majoriti 4,000 undi.

P150 Batu Pahat dimenangi Onn Abu Bakar (PH) dengan majoriti 15,972 undi.

P151 Simpang Renggam dimenangi Datuk Seri Hasni Mohammad (BN) dengan majoriti 1,821 undi.

P152 Kluang dimenangi Wong Shu Qi (PH) dengan majoriti 26,406 undi.

P153 Sembrong dimenangi Datuk Seri Hishammuddin Hussein (BN) dengan majoriti 10,880 undi.

P154 Mersing dimenangi Islahuddin Abas (PN) dengan majoriti 2,337 undi.

P155 Mersing dimenangi Manndzri Nasib (BN) dengan majoriti 2,991 undi.

P156 Kota Tinggi dimenangi calon BN, Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin dengan majoriti 8,390 undi.

P157 Pengerang dimenangi calon BN, Datuk Seri Azalina Othman Said dengan majoriti 5,010 undi.

P158 Tebrau dimenangi Jimmy Puah (PH) dengan majoriti 30,720 undi.

P159 Pasir Gudang dimenangi Hassan Abdul Karim (PH) dengan majoriti 31,558 undi.

P160 Johor Bahru dimenangi Akmal Nasir (PH) dengan majoriti 16,041undi.

P161 Pulai dimenangi Datuk Seri Salahuddin Ayub (PH) dengan majoriti 33,174 undi.

P162 Iskandar Puteri dimenangi Liew Chin Tong (PH) dengan majoriti 60,036 undi.

P163 Kulai dimenangi Teo Nie Ching (PH) dengan majoriti 36,023 undi.

P164 Pontian dimenangi Datuk Seri Ahmad Maslan (BN) dengan majoriti 5,758 undi.

P165 Tanjung Piai dimenangi Wee Jeck Seng (BN) dengan majoriti 6,360 undi.

P166 Labuan dimenangi Datuk Dr Suhaili Abdul Rahman (PN) dengan majoriti 708 undi.

P167 Kudat dimenangi Verdon Bahanda (Bebas) dengan majoriti 1,967 undi.

P168 Kota Marudu

P169 Kota Belud dimenangi Munirah Majilis (Warisan) dengan majoriti 4,582 undi.

P170 Tuaran dimenangi Madius Tangau (PH) dengan majoriti 233 undi.

P171 Sepanggar dimenangi Mustapha Sakmud (PH) dengan majoriti 7,042 undi.

P172 Kota Kinabalu dimenangi Chan Foong Hin (PH-DAP) dengan majoriti 24,086 undi.

P173 Putatan dimenangi Shahelmey Yahya (BN) dengan majoriti 124 undi.

P174 Penampang dimenangi Ewon Benedick (PH) dengan majoriti 14,410 undi.

P175 Papar dimenangi Datuk Armizan Mohd Ali (GRS) dengan majoriti 12,224 undi.

P176 Kimanis dimenangi Mohamad Alamin (BN) dengan majoriti 3,037.

P177 Beaufort dimenangi Datuk Siti Aminah Aching (BN) dengan majoriti 2,518

P178 Sipitang dimenangi Datuk Matbali Musah (GRS) dengan majoriti 4,691 undi.

P179 Ranau dimenangi Jonathan Yasin (GRS) dengan majoriti 11,092 undi.

P180 Keningau dimenangi Datuk Seri Dr Jeffrey G Kitingan (GRS) dengan majoriti 8,056 undi.

P181 Tenom dimenangi Riduan Rubin (Bebas) dengan majoriti 1,108 undi.

P182 Pensiangan dimenangi Datuk Arthur Joseph Kurup (BN) dengan majoriti 5,412 undi.

P183 Beluran dimenangi Datuk Seri Ronald Kiandee (PN) dengan majoriti 1,594 undi.

P184 Libaran dimenangi Suhaimi Nasir (BN) dengan majoriti 12,618 undi.

P185 Batu Sapi dimenangi Khairul Firdaus Akbar Khan (GRS) dengan majoriti 4,821 undi.

P186 Sandakan dimenangi Vivian Wong Shir Yee (PH-DAP) dengan majoriti 11,521 undi.

P187 Kinabatangan dimenangi Datuk Seri Bung Moktar Radin (BN) dengan majoriti 4,330 undi.

P188 Lahad Datu dimenangi Datuk Mohammad Yusof Apdal (Warisan) dengan majoriti 4,376 undi.

P189 Semporna dimenangi Datuk Seri Mohd Shafie Apdal (Warisan) dengan majoriti 20,810 undi.

P190 Tawau dimenangi Lo Su Fui (GRS) dengan majoriti 3,800 undi.

P191 Kalabakan dimenangi Andi Muhammad Suryady Bandy (BN) dengan majoriti 9,100 undi.

P192 Mas Gading dimenangi Mordi Anak Bimol (PH-DAP) dengan majoriti 5,480

P193 Santubong dimenangi Datuk Seri Nancy Shukri (GPS) dengan majoriti 38,681 undi.

P194 Petra Jaya dimenangi Fadillah Yusof (GPS) dengan majoriti 41,363 undi.

P195 Bandar Kuching dimenangi Dr Kelvin Yii Lee Wuen (DAP-PH) dengan majoriti 28,891 undi.

P196 Jasin dimenangi calon PN, Zulkifli Ismail dengan majoriti 322 undi.

P197 Kota Samarahan dimenangi Datuk Rubiah Wang (GPS) dengan majoriti 29,445 undi

P198 Puncak Borneo dimenangi Datuk Willie Mongin (GPS-PBB) dengan majoriti 4,005 undi.

P199 Serian dimenangi Datuk Seri Richard Riot Jaem (GPS) dengan majoriti 16,697 undi.

P200 Batang Sadong dimenangi Rodiyah Sapiee (GPS) dengan majoriti 14,893.

P201 Batang Lupar dimenangi Mohamad Shafizan (GPS) dengan majoriti 14,463

P202 Sri Aman dimenangi DAtuk Seri Doris Sophia Brodi (GPS-PRS) dengan majoriti 4,039 undi.

P203 Lubok Antu dimenangi Roy Angau Gingkoi (GPS) dengan majoriti 100 undi

P204 Betong dimenangi Dr Richard Rapu (GPS) dengan majoriti 11,302 undi.

P205 Saratok dimenangi Datuk Ali Biju (PN) dengan majoriti 8,826

P206 Tanjong Manis dimenangi Yusuf Abd Wahab (GPS) dengan majoriti 13,908 undi

P207 Igan dimenangi Ahmad Johnie Zawawi (GPS) dengan majoriti 14,662 undi.

P208 Sarikei dimenangi Huang Tiong Sii (GPS) dengan majoriti 3,697 undi.

P209 Julau dimenangi Larry Sng Wei Shien (PBM) dengan majoriti 1,340 undi.

P210 Kanowit dimenangi Aaron Ago Dagang (GPS) dengan majoriti 236 undi.

P211 Lanang dimenangi Alice Lau Kiong Yieng (DAP) dengan majoriti 11,544 undi.

P212 Sibu dimenangi Oscar Ling Chai Yew (DAP)dengan majoriti 7,760 undi.

P213 Mukah dimenangi Datuk Hanifah Hajar Taib (GPS) dengan majoriti 15,686 undi.

P214 Selangau dimenangi Edwin Banta (GPS) dengan majoriti 4,986 undi.

P215 Kapit dimenangi Alexander Nanta Linggi (GPS) dengan majoriti 12,402 undi.

P216 Hulu Rajang dimenangi Ugak Kumbong (GPS) dengan majoriti 7,505 undi.

P217 Bintulu dimenangi Datuk Seri Tiong King Sing (GPS)

dengan majoriti 22,168 undi.

P218 Sibuti dimenangi Lukanisman Awang Sauni (GPS) dengan majoriti 11,745 undi.

P219 Miri dimenangi Chiew Choon Man (PH) dengan majoriti 6,159 undi.

P220 Baram

P219 Limbang dimenangi Hasbi Habibollah (GPS) dengan majoriti 9,998 undi

P222 Lawas dimenangi Henry Sum Agong (GPS) dengan majoriti 5,677 undi

Tamat